X
Menu
X

Zorlu Enerji İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetimiz Başarıyla Tamamlanmıştır

Zorlu Enerji İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetimiz Başarıyla Tamamlanmıştır

ZORLU MANİSA İLİ  ALAŞEHİR İLÇESİ  45 MW JEOTERMAL ENERJİ SANTRALI İNŞAATI

Can OSGB profesyonelleri  tarafından,  1 Ocak 2015 den beri  Zorlu Alaşehir 45 MW jeotermal enerji santralı şantiyesi ve işletmesine  iş sağlığı ve güvenliği hizmeti verilmektedir.  1 200 000 adam/saatlik çalışma süresi boyuncaHüseyin Atabay,  Şantiye müdürü Sayın  Murat Arıcan,  İş sağlığı ve güvenliği  Uzmanı Sayın Fuat Çelik’ i Can OSGB yönetimi olarak bir ziyarette bulunduk.  Günün  hatırasına  birer plaket  takdim ettik.

Mayıs 2014 de etütlerle başlayan  proje , eylül 2015 de tamamlanarak  enerji üretimine başladı.  Pik dönemde  (Temmuz 2015,Ağustos2015)  çalışan sayısı 600 ü bulmuştur.

zorlu-enerji

Proje kapsamında;  her türlü hafriyat, kalıp demir beton, çelik konstrüksiyon, prefabrik yapı, paslanmaz boru , siyah boru, CTP boru, HDPE boru, ekipman montajı,  türbin montajı,  yüksek gerilim elektrik, orta gerilim elektrik, alçak gerilim elektrik, kamera ve kontrol sistemleri montajı, havalandırma tesisleri imalatı ve montajı, her türlü izolasyon ve soğutma kulesi  imalatları yapılmıştır.

İSG hizmetleri  Can OSGB profesyonellerinden  bir  A sınıfı iş güvenliği uzmanı, bir işyeri hekimi, bir yardımcı sağlık personeli  ile  Zorlu bünyesindeki  iki  iş güvenliği Uzmanı ve taşeron firmaların yardımcı iş güvenliği uzmanları ile  gerçekleştirilmiştir.

Toplamda  1 200 000  adam saat ile gerçekleştirilen inşaat imalat faaliyetleri esnasında  uzun süreli iş göremezlik raporu alma ihtiyacında kalan bir çalışma arkadaşımızın  dahi bulunmayışı hepimizin gururudur.

İşletme faaliyetlerinde  çalışan diğer mesai arkadaşlarımıza  ve  sayın zorlu yöneticilerine  , bundan sonraki projelerde de huzurlu,  sağlıklı,   güvenli  çalışmalar dileriz.

 

When you get married, choose a wedding dress. The style of the wedding is a lot of fabrics. Choose your favorite wedding dress to be the most beautiful bride. The symbol of elegance and class, you must have a most important moment in your life.

Share

admin

 

Bir Cevap Yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir