X
Menu
X

Hakkımızda

Hakkımızda /

Firma Profilimiz

Denizli’mizde 1997 ‘den beri Can Polikliniği olarak sağlık sektöründe hizmet vermekteyiz. İş Sağlığı ve Güvenliği alanında faaliyet gösteren Can Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimimiz 12 Ocak 2010 tarihinde Çalışma Bakanlığından yetki belgesi alan Denizli’mizin ilk, Türkiye’nin beşinci kuruluşudur. Bu alanda hiçbir çalışmanın olmadığı dönemlerden bugünlere, Can OSGB olarak yetişmiş kadromuz ile Denizli’mizin bir çok güzide firmasına hizmet vermeye devam etmekteyiz. ‘’ İş sağlığı ve güvenliğinde her şey ‘’ ilkemiz gereğince hizmet halkalarımızı ve profesyonel kadromuzu her geçen gün arttırmaktayız.

Sektörümüzde lider ve yenilikçi yapımızla inşallah uzun yıllar Denizli’mize hizmet etmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Bugün iş sağlığı ve güvenliği alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri yetkili ve belgeli olarak yerine getirebilen tek kuruluşuz .(Can Sağlık Grup)
İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili yönetmelikler gereğince, işyeri hekimliği, iş güvenliği uzmanlığı ve yardımcı sağlık personeli ihtiyacınıza binaen, işletmenize kurumsal hizmet verebiliriz. Bu kanun gereğince, çalışan sayısına bakılmaksızın tehlikeli ve çok tehlikeli sınıftaki işyerlerinde 01.01.2014 tarihinden itibaren bir işyeri hekimi , bir iş güvenliği uzmanı ve (çok tehlikeli 10 çalışan üzeri iseniz ) bir yardımcı sağlık personeli sözleşmesi yaparak , işyeri sağlık ve güvenlik hizmetlerini almanız gerekmektedir. (Az tehlikeli 50 çalışan altı işyerleri 01.07.2016)

İşletmenizde çalışan muayeneleri yapmak, koruyucu sağlık hizmetlerini planlamak, iş kazalarını önlemek, iş verimini arttırmak, ergonomi, mevcut yasalara karşı sorumluğunuzu yerine getirmek, işyeri risk analizinizi yapmak, iş güvenliği eğitimlerinizi yapmak için bizimle sözleşme imzalamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca bu hizmetler karşısındaki giderleriniz de azalmış olacak ve işletmeniz denetlemelerden daha rahat geçecek, kalite belgelerini almanız kolaylaşacaktır.
İşletmenizi ziyaret etmek ve yüz yüze görüşmek isteriz.

Birlikte çalışmak temennisiyle, işlerinizde bol kazançlar dileriz .

Misyonumuz
Uluslararası standartlarda, ulaşılabilir, alanında kaliteli hizmetler sunan ve sosyal çözümler üreten bir sağlık ve iş güvenliği merkezi olmak.

Vizyonumuz
Sağlık ve iş güvenliği hizmetlerinin üretiminde, azami bilgi ve teknoloji kullanılarak, bilgi ve saygıdan ödün vermeden hizmet alanlarımızda öncü olma sorumluluğunu taşımak

Temel Değerlerimiz
 

  • Mesleğimizi sevmek
  • Meslektaşlarımıza saygı
  • Dürüstlük
  • Girişimcilik
  • İleri Görüşlülük
  • Dinamizm
  • Özveri
  • Günceli takip
  • Çevreye Saygı